SchoolNerd

Aina, Aļika un Jegors – trīs skolnieki, kas vēlas padarīt mācīšanās procesu vieglāku, interesantāku un baudāmāku. Komandas moto skan šādi: “Knowledge is power. Time is money. Make it easy.” Daudzi skolnieki bieži sastopas ar grūtībām, kad kaut kas šķiet mazsaprotams un sarežģīts, bet reizē ir vēlme to risināt un izmainīt: “Vai jums rīt ir kontroldarbs, diploma darba aizstāvēšana universitātē, vai pēc 3 stundām autoskolā ir eksāmens? Mēs zinām, cik laiks ir dārgs un neatgriezenisks, lai arī dažreiz aizmirstam un neliekam vajadzīgos uzsvarus uz mācīšanās procesu un kvalitāti kā vidusskolā, tā augstskolā un citās ar izglītību saistītās iestādēs. Apvienojot problēmas un izaicinājumus, mēs vēlamies piedāvāt aplikāciju, ar kuras palīdzību jūs varēsiet atrast privātskolotāju, jums interesējošā jautājumā, tajā pašā sekundē”.

Aplikācijā būs atrodama karte, kurā būs iespējams redzēt un salīdzināt attālumu līdz privātskolotāja pakalpojuma vietai, tāpat filtrs ar skolotāju reitingu, vecuma amplitūdu, kā arī pieejamo laiku, lai pieņemtu tieši Jūs! Ar vienu klikšķi, varēsiet uzzināt, kurš no skolotājiem ir gatavs jūs pieņemt tajā pašā momentā. 

“Runājot par mūsu komandu, vēlamies atzīmēt, ka esam radoši, enerģiski un vienmēr gatavi izaicinājumiem. Aina ir komandas idejas ģeneratore un radošais prāts un pirms piedalīšanās projektā ir domājusi un strādājusi pie idejas SchoolNerd attīstības. Aļika sevi asociē ar mērķtiecību, kurai patīk jauni izaicinājumi un kreatīvas idejas, kuras attīstīt. Jegors ir ģēnijs programmēšanas jomā, kurš attiecīgi arī darbojas šajā jomā. Līdz ar to, šodien un rīt mēs esam pilnīgi pārliecināti par SchoolNerd nepieciešamību! Tas ir tas, kas nav bijis, tas ir tas, kas būs, tas ir tas, kas izmainīs un atvieglos dzīvi visiem mums, kas mācās un vēlas sasniegt augstus mērķus un rezultātus!”