Kuponu tirdzniecības aplikācija

Mobilā aplikācija, kurā būs pieejami dažādi kuponi izmantošanai visā Latvijā. Kādreiz, senākos laikos, cilvēkiem patika mainīties ar dažādām kartītēm, lietām un markām, tādēļ ir ideja izveidot aplikāciju, kur šī opcija būs iespējama. Veids kā iegūt kuponu sev vai tikt pie iespējas mainīties? Aplikācijas sākumlapā būs interaktīva spēle, ko varēs izspēlēt tikai 1 reizi nedēļā. Spēlei būs katerogija – kulinārija, sports, izglītība, izklaide- kuras kategorijas spēli izspēlēsi, tajā kategorijā varēsi mainīt kuponu, piemēram, spēlēji izklaides spēli un varēsi samainīties ar kuponu no kafetērijas uz boulingu.

1)    Tas dos iespēju mazajiem biznesiem piesaistīt vairāk klientus, jo Tev būs iespēja iemainīt kuponu uz kādu vietu/veikalu/iestādi par kuru iepriekš pat nezināji

2)    Jebkurš komersants varēs veidot akcijas vai reklāmas ar šādu kuponu palīdzību, piemēram, (Hesburgerā iespēja iegūt 1 kuonu saldējumam, ja būsi iepriekš iepircies par 20 eur)

3)    Brīžos, kad tuvojas svētki un cilvēki vēlēsies pirkt konkrētas lietas, piemēram, 8.marta ziedus, kuponi šajā kategorijā kļūs dārgāki un Tev būs iespēja savu ziedu kuponu iemainīt pret 3 grāmatu veikala kuponiem.

Ceru, ka ideja ir interesanta,un ja viss izdosies ,tad darīšu visu, lai šī aplikācija kļutu par lielāko maiņas portālu Latvijā.Analogas iespējas pagaidām nav, bet mainīšanās un tirgošanās notiek visu laiku.

Kur ir nauda? Ja cilvēks lietos kuponu kaut kādā iestadē, es saņemšu nelielu % no pirkumas summas.

Jeb īsumā – viss balstīts uz to kā dabūt jaunus kuponus. Kā 2000. gados, kad bērni , centās mainīties ar kartītēm, tam kuram bija retākā kartīte, tas varēja dabūt vairāk bonusu. Šajā aplikācijā “kartiņas” būs partneru kuponi. Tev būs iespēja, piemēram, veikala “Maxima” kuponu samainīt uz t/c “Spice” kuponu. Kuponus aplikā varēs pievienot jebkura juridiskā persona.