Radīt platformu, kas ļauj ikvienam nodot sev nevajadzīgās lietas sev ērtā laikā, neizejot no mājām. Šajā platformā būtu divas svarīgas pamatfunkcijas. Pirmā – apģērbu „pick-up” platforma, kas ļauj lietotnē vai mājaslapā pieteikt drēbju nodošanu, atzīmējot laiku un adresi, lai kāds no izveidotās platformas pārstāvjiem tās var savākt. Otra platformas funkcija – drēbju interneta veikals. Daļa apģērbu, kas tiek nodoti ar virtuālās platformas starpniecību, tiktu novirzīti „second-hand” internetveikalā, kur tiem tiktu piešķirta otra iespēja. Mēs esam par „slow fashion” un uzskatām, ka lietas, kas vienam var būt liekas, otram var noderēt, tādēļ tās tiktu tirgotas, saglabājot „second-hand” konceptu – zema, pieejama cena.

Papildus iepriekšminētajām pamatfunkcijām, mēs vēlamies platformai piešķirt pievienoto vērtību – daļu no apģērba novirzīt labdarībā. Nereti bērnu centros un aprūpes namos tiek ziedoti apģērbi, kas vairs nav lietojami vai arī konkrētajā iestādē esošajiem cilvēkiem nav nepieciešami. Organizācijām tiktu dota iespēja pietikt palīdzības nepieciešamību un tiem tiktu ziedots apģērbs, mantas, ko ir tie ir lūguši.

Kopējais koncepts ir kā atbilde pandēmijai – neskatoties uz to, ka iespējas nogādāt lietoto apģērbu uz nodošanas punktiem Liepāja tik pat kā nav, iegādāties jaunu apģērbu cilvēkiem ar ierobežotu budžetu vai vienkārši vēlme pēc kāda īpaša apģērba gabala un tās iegādes arī ir sarežģīta, mēs vēlamies šīs divas problēmas atrisināt, radot konceptu lietotu apģērbu apmaiņas punkta platformai.