MobApp

Pieaugot cilvēku skaitam, kuri piekļūst internetam, izmantojot viedtālruņus un planšetdatorus, mobilo lietotņu izstrādei ir unikāla spēja piekļūt lielam skaitam potenciālo patērētāju, bet tikai tad, ja tai ir efektīvs un patērētājam patīkams dizains

Mobilo aplikāciju dizainam ir ļoti liela nozīme. Dizaineriem aktīvi vajag sekot jaunākajām tendencēm gan Android, gan IOS lietojumprogrammās. Lai arī mobilajām lietotnēm ir plašs izmantošanas veids, tās vieno tas, ka ir nepieciešama optimāla lietojamība, pieejamība un vispārēja lietotāja pieredze. Pareizi identificējot šos komponentus, tiks izveidota uz panākumiem balstīta mobilā aplikācija, kura ir gan vizuāli skaista, gan arī viegli navigējama. Mūsu komanda nodarbojas ar mobilo aplikāciju dizaina izstrādi, kas balstās uz dažādiem pētījumiem, lai nodrošinātu labāko mobilās aplikācijas pieredzi tā lietotājam.

Komandas uzdevums ir apzināt citas industrijas un izstrādāt piedāvājumu tām ar specifiskiem dizainiem un UX pielietošanas elementiem uzņēmuma Fun Apps mobilai aplikācijai. Projekta rezultātā komandai būs izstrādāti 6 jauni mob app dizaini, kuri nododami programmēšanai, lai pēc tam izmantotu tiešsaistes pārdošanas platformā. Komandas galvenā “atslēga” jeb komandas dalībnieks Rīgas Stradiņa Universitātes, Eiropas Studiju fakultāte, programmas: Starta uzņēmējdarbības vadība studente Kate Anžela Ivanova.