Culture Buddy

Pastāstiet, kas ir projekts Culture Buddy?

Esam guvuši apstiprinājumu tam, ka cilvēkiem nav ieraduma apmeklēt kultūras pasākumus vientatnē, kā rezultātā ļoti daudzi pasākumi paliek neapmeklēti. Culture Buddy ir portāls/ aplikācija, kura galvenā funkcija ir sniegt lietotājiem iespēju atrast līdzgājēju uz sev interesējošiem kultūras pasākumiem. Tā būs jauna vieta, kur internetvidē atrast jaunus draugus, lai baudītu kultūru.

Kā nokļuvāt KInGS projektā?

Šajā projektā nokļuvām pēc dalības CultHack hakatonā. Uzreiz pēc hakatona saņēmām piedāvājumu/ iespēju turpināt Culture Buddy attīstību KinGS projektā un, ilgi nedomājot, šo iespēju izmantojām,

No kā sastāv Jūsu komanda?

Mūsu komandas sastāvs ir nedaudz mainīgs, jo projekta izstrādē nepieciešami daudzi speciālisti. Sākotnēji bijām četri, bet nu jau esam sasnieguši septiņu cilvēku skaitu. Guna Navicka ar vīra Martina Navicka lielu atbalstu atbild par menedžmenta pusi, Romāns Rjabcevs rūpējas par programmēšanu un idejas digitalizēšanu, Anete Reine ir veido Culture Buddy dizainu, Roberts Finks kārto ar sistēmas administrēšanu saistītos jautājumus. Tā pat esam ap komandu savākuši vairākus speciālistus, kas mums palīdz ar idejas realizēšanu saistītajos jautājumos, tā piemēram, kā mentors par mums gādību ir uzņēmies Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Kurzemes reģiona vadītājs Ralfs Minkevičs, bet juridiskajos jautājumos savas zināšanas mums neliedz jurists Atis Gailis.

Tuvākajā laikā Culture Buddy komandai plānojam piesaistīt frontend un backend speciālistus.

Ko Jūs sagaidat no KInGS projekta?

Šis projekts mums ir lieliska iespēja izveidot sākuma Culture Buddy versiju. No KinGS sagaidām padomus no dažādiem mentoriem. Atbalstu nepieciešamajai programmatūrai un profesionālu speciālistu piesaistei.

Kādi ir nākotnes plāni Culture Buddy komandai?

Primārais Culture Buddy mērķis ir pabeigt portālu un aplikāciju. Tad protams, sadarbības partneru, lietotāju piesaiste. Apsveram dažādus Culture Buddy attīstības scenārijus, tajā skaitā arī investīciju piesaisti, bet esam droši, ka KinGS projekts ir Culture Buddy pirmais pakāpiens augšup!

Dalībnieki: Guna Navicka, Romans Rjabcevs, Roberts Finks

Vadītājs: Intars Zēns