ClickFunnels Solutions

Pastāstiet, kas ir projekts “ClickFunnels Solutions”?

“ClickFunnels Solutions” projekta pamatideja ir palīdzēt uzņēmējiem sasniegt ievērojami lielākus viņu tirgū piedāvāto produktu vai pakalpojumu pārdošanas apjomus interneta vidē, vienlaikus paaugstinot arī pārdošanas efektivitāti. Šim mērķim tiek izmantota sevi pierādījusī un pasaulē pieaugošu popularitāti gūstošā pārdošanas ‘piltuvju’ veidošanas platforma “ClickFunnels” ar tās pārdošanas sistēmu.

Kā sākās Tava interese par citviet pasaulē tik populāro ClickFunnels risinājumu?

Rasels Bransons (Russel Brunson). Par šo vīru pirmo reizi dzirdēju no viena ļoti “jaudīga” liepājnieka, pieredzējuša un veiksmīga uzņēmēja Andra Lankas kādos video raidījumos, kurus Andris veido. Rasels ir izcils mārketeris un ClickFunnels īpašnieks. Vēlāk sekojot Raselam uzzināju par ClickFunnels, kas tas ir un ko ar to dara.

Kā Tu nokļuvi KInGS projektā?

Par KInGS projektu sākotnēji uzzināju no “Coworking Liepāja” vadītāja Intara Zēna. Tuvojoties projekta pieteikšanās beigu datumam, Intars mani uzrunāja vēlreiz, jo nenodefinēta ideja par “ClickFunnels Solutions” izveidi man bija jau radusies ātrāk. Ļāvos šim izaicinājumam un pieteicos.

Ko Tu sagaidi no KInGS projekta?

Sagaidu pozitīvu gala iznākumu, kas rezultētos sākotnēji izvirzītās vīzijas piepildīšanā, proti, palīdzēt vietējiem uzņēmējiem, kuri piedāvā visnotaļ vērtīgus, kvalitatīvus un sabiedrībai nepieciešamus problēmu risinājumus, aiznest viņu idejas tālāk nekā tas viņiem ir iespējams ar pašreiz pieejamajiem līdzekļiem.

Kādi ir projekta “ClickFunnels Solutions” nākotnes plāni?

Pašlaik mans mērķis ir projekta ietvaros uzsākt praktisku darbošanos pie kāda konkrēta gadījuma, lai turpmāk, projektam beidzoties, es jau būtu ieguvis noderīgu un pamatotu pieredzi pārdošanas ‘piltuvju’ veidošanā, kas man tālāk palīdzētu šo pieredzi pakāpeniski nodot tālāk kādam citam darboties gribošam komandas biedram.

Dalībnieks: Dāvids Vizulis

Vadītājs: Intars Zēns