Online biznesa hakatons – HackTheBiz!

2020. gada 12. – 14. jūnijā Ventspils Augsto tehnoloģiju parks rīko Online biznesa hakatonu –  HackTheBiz!

HackTheBiz hakatona mērķis ir rast risinājumus Covid-19 krīzes radītajiem izaicinājumiem uzņēmējdarbības jomā un gūt labumu no strauji augošās digitālās vides un tās iespējām, palīdzot uzņēmējiem paaugstināt produktivitāti un nodrošināt efektīvāku laika un resursu izmantošanu.

Pasākumā aicināti piedalīties individuālie dalībnieki un grupas līdz 5 cilvēkiem no visas Latvijas – uzņēmumu pārstāvji, topošie uzņēmēji, IT jomas, marketinga, biznesa un finanšu speciālisti, studenti un entuziasti. 

Hakatons notiks pilnībā virtuālā vidē, kur 48 stundu laikā dažādu nozaru speciālisti-mentori palīdzēs komandām radīt jaunas, dzīvotspējīgas biznesa idejas uzņēmējdarbības atbalstam, ko hakatona noslēgumā vērtēs profesionāļu žūrija.

Ar hakatona detaļām un tēmām ideju ģenerēšanai var iepazīties VATP mājas lapā https://www.vatp.lv/HackTheBiz

Pierakstīties uz pasākuma jaunumiem var VATP Facebook lapā   https://www.facebook.com/events/1170879799921194/

Mentori: jomas speciālisti (uzņēmumu vadība, mārketings, IT, dizains, pasākumu rīkošana, utl.)

Vēlams, lai uzņēmumi, kuri piedāvās idejas/ izaicinājumus, kuriem būs jāatrod risinājums hakatona laikā, atvēlētu arī atbilstošus speciālistus, kuri palīdzētu komandai, kura izvēlēsies viņu ideju, realizēt to (pārbaudīt, ka komanda iet pareizā virzienā kā to vajag idejas autoram).

Mentori konsultē komandas, atbild uz dalībnieku jautājumiem.

Mentori var pievērst pastiprinātu uzmanību atsevišķām komandām, bet mēs lūdzam mēģināt iesasitīties ar visiem dalībniekiem, lai veicinātu dažādu domu apmaiņu.

Pasākums ilgs 48H, mēs prasām, lai katrs mentors veltītu vismaz 4 stundas darbam ar komandām (laiks var tikt sadalīts, piem., 1h, 2h,1h) + dalība kontrolpunktos, kur komandas atskaitās par paveikto.

Sadarbība notiks Zoom istabās – pēc dalībnieku un mentoru skaita precizēšanas, visiem tiks izsūtīta informācija par pieejamiem laika slotiem.

——————

Žūrija: jomas speciālisti (uzņēmumu vadība, mārketings, IT, dizains, pasākumu rīkošana, utl.)

Žūrijas darbs būs novērtēt komandu piedāvātās idejas, to dzīvotspēju (tiks sagatavotas vērtēšanas lapas), kuras tiks prezentētas svētdien Demo-day ietvaros (14.06.2020 plkst. 16.00) un paziņot uzvarētājus kategorijās (tiks precizētas pēc balvu noskaidrošanas) plkst. 18.00.

Pasākumu organizē viens no projekta “Kurzemes inovāciju granti studentiem” jeb KInGS partneriem, Ventspils Augsto tehnoloģiju parks, sadarbībā ar KInGS partneriem Ventspils Augstskolu (VeA), Liepājas Universitāti (LiepU), “Kurzemes biznesa inkubatoru” (KBI), Ventspils Augstskolas attīstības fondu (VeAAF); “Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru” (LTRK), “Bite Latvija”, ALTUM, “Coworking Liepaja”, “Paulig Latvija”, “Workland Latvia”, “Ventspils TechGirls”.