Norisināsies tiešsaistes seminārs “SportHack 2020 Latvija hakatonu izaicinājumu definēšana”

Jau pavisam drīz, 29. aprīlī, plkst. 17:00 – 18:00 norisināsies informatīvs tiešsaistes Zoom seminārs – “SportHack 2020 Latvija hakatonu izaicinājumu definēšana”, uz kuru ir aicināti visu Latvijas sporta organizāciju pārstāvji, lai uzzinātu kā SportHack 2020 Latvija dalībniekiem definēt savus izaicinājums un biznesa vajadzības. Papildus arī pastāstīsim kad, kur un kā norisināsies šis process.

Kā jau iepriekš tika izziņots no šī gada 21. līdz 23. maijam Latvijā notiks pirmais tiešsaistes hakatons, kas veltīts sporta industrijas izaicinājumiem. Sākot ar 23. aprīli tiek aicināti pieteikties gan studenti, gan sporta jomas eksperti, kā arī citu nozaru pārstāvji. Dalībnieku uzdevums būs rast jaunus risinājumus, kas palīdzēs veiksmīgāk pārvarēt radušos krīzi, kā arī uzlabos sporta pieredzi sportistiem, treneriem un sporta līdzjutējiem. 23. aprīlī sāksies iknedēļas vebināri, kas palīdzēs sagatavoties hakatonam.

Tiešsaistes seminārā, kas notiks 29.aprīlī pastāstīsim par SportHack 2020 Latvija sporta nozares mentora un eksperta lomu, kā arī atbildēsim uz praktiskiem jautājumiem – cik daudz laika tas aizņems, kā tas notiek, utt.

Reģistrācija online semināram – “SportHack 2020 Latvija hakatonu izaicinājumu definēšana” te: https://zoom.us/webinar/register/WN_Q2b__S0IQFyAqEHf4RKpdA

Pasākums tiek līdzfinansēts no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projektu nr. 1.1.1.3/18/A/001 «RTU inovāciju granti studentiem» un nr. 1.1.1.3/18/A/004 «Kurzemes inovāciju granti studentiem» līdzekļiem. 

Pasākuma partneri ir “RTU Dizaina Fabrika”, RTU, Ventspils Augstskola, Liepājas Universitāte,  “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks”, “Kurzemes Biznesa inkubators”, “Latvijas Sporta federāciju padome“, “Latvijas Triatlona federācija”, “Latvijas Basketbola savienība”, “Latvijas Futbola federācija”, hokeja klubs “Dinamo Rīga”, “Ghetto Games” un “Eiropas Latviešu apvienība”.

Pasākumu organizē biedrība “WindHackers”, kuras mērķis ir veicināt inovatīvu un tehnoloģijās balstītu ideju veidošanos jauniešu vidē, kā arī apvienot cilvēkus no dažādām nozarēm un sfērām, veicinot starpdisciplināro sadarbību un jaunu uzņēmumu izveidi.